| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları

2 posters
YazarMesaj
'SeaL'
Co-Admin
Co-Admin
'SeaL'

Rap Puanı : 39
Doğum tarihi : 31/07/96

Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları Empty
MesajKonu: Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları   Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 9:11 am

Twilight serisinin süper karizmatik, Bella Swan aşkıyla dolu vampiri. Kendisi insan kanı içmemekle beraber vampirlerde bir dünya markası haline gelmiş uzun, sivri köpek dişlerine de sahip değildir. Kitabın uyarlamasında Edward beyi, bir zamanlar Cedric Diggory olarak arz-i endam etmiş olan Robert Pattinson canlandırıyormuş, negzel.

Favorim!

Edward Cullen anlatılmaz yaşanır ve hatta diyebilirim ki Twilight benim için Edward Cullen'dır. Hepimiz istemez miyiz böyle bir vampirimiz olsa bizi sahiplense,fena mı olurdu? Bi yere gecikmesek her yere yetişsek, ölüm riskimiz azalsa ( aslında bir yandan artıyor ama ne olcak yaa gelecek kötülük Edward'dan gelsin**) hep bizi kurtarsa...
Böyle Edward**** yanımda olsa. Böyle balkonumdan süzülse beni gizli gizli izlese, rüyada ben onun adını sayıklasam o da bir şekilde cazibeme kapılsa, mutlu ve bol adrenalinli günler yaşasak, süpersonik hızıyla dağları tepeleri aşsak. Ne sorsalar, " ben bilmem Edward'ım bilir" desem. Ve sonra live happily ever after olsa...

Bu arada Twilight filminde Edward'ı Robert Pattinson'un oynamasından hiç mi hiç mutlu olmadım ama belki de filmde beklemediğim bir performans gösterir ve beni mutlu eder diye umuyorum.

Yaa, işte böyle sözlük entry biraz havada kaldı* ama ileride daha da aydınlatıcı*entrylerim olacak lakin önce Twilight sagayı bitirmem lazım. Sonra döncem ben sana...

İnsanın sevgilisinden ayrılma sebebi olabilmesi tecrübe edilmiştir... O derecedir... Tüm erkeklerden soğutur!

Bu çok sevdiğimiz, saydığımız, sürekli düşündüğümüz, süper karizmatik, romantik, yetenekli, hızlı, güçlü, yakışıklı mı yakışıklı biricik vampirimizi Twilight filminde oynamak için seçilen Robert Pattinson'a karşı biraz sempati duymaya başladım lakin buradan film yapımcılarına seslenmek istiyorum:

Ey film yapımcıları!

Edward'ı bir daha düşünelim kendisi bir nevi adonis*'tir
Yani derisi mermer gibi pürüzsüz, buz gibi, gayet solgun ve güneş ışığında parıl parıl parlar. Peki bu özellikler arasında kıldan hiç bahsediliyor mu? Hayır dediğini bak burdan bile duyar gibi oldum. Peki ey film yapımcısı senin bu oyuncunda ki kıl sorunu nedir bana açıklar mısın? Yok muydu elinizin altında bir traş makinesi neyim!!! Hiç yakıştıramadım. Bi daha ki filme olmasın acımam dağıtırım o stüdyoyu!!!

Kıl sorunu için bkz: Burada bir link var, veremem

Midnight Sun sayesinde düşüncelerini daha iyi anlayabildiğimiz, aşık olunası vampir...

Mükemmel erkek olarak tanımlanan insanın vampir hali. Aşırı derecede beklenti yükselten bir karakter, kız arkadaşınızın size trip atmasını sağlayabilir. Yalnız kızlar unutmamalı; Edward'ın bile bu kadar mükemmel olması için 80 yıl yaşaması gerekmiş, ki New Moon'da kendisinin her erkek gibi kendi paranoyaları yüzünden mallık yaptığını görebilirsiniz. Rüyaların başrolü oluyor kendisi kitaplara başladığınız anda. Robert Pattinson ne kadar iyi bir örnek tartışılır tabii.

Gerçek olmayan ve hatta hiç bir zaman gerçek olmayacak olan ve üstüne üstük bir de başka bir kıza aşık olan ama yine de okuyucu dişiyi kendisine aşık edebilen mükemmel Twilight vampiri. Sayesinde erkeklerden beklentilerin deli gibi yükseldiği kişilik. Edward Cullen'ı okuyan insan erkek arkadaşı güneşte parlasın, arada sırada Romeo&Juliet'den alıntı yapsın, düşünceleri okuyabilsin, kan emsin, hayat kurtarsın üstüne bir de deli gibi yakışıklı, mermer gibi beyaz tenli, altın gözlü, doğum gününde insana araba hediye edecek kadar zengin, hep inanılmaz güzel kokan ve giyinen ve onunla sonsuza kadar birlikte olmak isteyen biri olsun istiyor mesela...

edit: Bir de sanıyorum ki artık bütün liseli twilighter dişiler anlamışlardır ki, hoşlandıkları çocuklar onları takmıyorsa, sevmediklerinden hoşlanmadıklarından falan değil, tam tersine vampir olduklarından ve onların iyiliklerini istediklerinden*

edit: lakin bu *** varlık 1901'den 2008' kadar bakir kalmıştır*

NeroSalvatore
Grafiker Üye
Grafiker Üye
NeroSalvatore

Rap Puanı : 24
Doğum tarihi : 13/09/98

Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları Empty
MesajKonu: Geri: Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları   Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları EmptyÇarş. Haz. 29, 2011 12:26 pm

edit: lakin bu *** varlık 1901'den 2008' kadar bakir kalmıştır* 2008 değil 2011 uuu

Robert Fanlarının Ekşi Sözlük'e Yazdıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'ın Ağzından Robert Pattinson...
» Robert Robert'a Karşı!
» Fantastik Robert!
» Robert'tan şekerleme ..
» Robert ve Türkiye.