| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı

YazarMesaj
The Cullens*
Yönetici
Yönetici
The Cullens*

Rap Puanı : 9

Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Empty
MesajKonu: Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı   Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 1:06 pm

Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı!! Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Icon_smile

Aralık ayı, 22 yaşındaki pattinson gençler arasında insan kanı içmeyen tapılası vampiri oynadığı Twilight yaklaşık 1 ay gösterimde kaldı
Bu 150 milyon dolar üzerinde hasılat elde etmek için yeterince uzun bir süre , stüdyonun diğer olası 3 devam filmi için tetiği çekip catherine hardwicke'in yerine başka yönetmen alması içinde uzun bir süre,
pattinson'ın ise bu gelişmenin önemini kavraması için yeteri kadar uzun değil.

Sandalyesinde kaymış, tamamen siyah giyinmiş ,bir haftalık kirli sakalla,saçları şapkasının altında yatışmış. Kıyafetleri yeni satın alınmış gibi kokuyor.
Yönetmenle yaptığı büyük bir toplantıdan yeni çıkmış ve bize ne kadar garip olduğunu anlatmak için bekleyemiyor. Birileri ona büyük bir filmde önemli bir rol teklif etmiş ama robert bununla ilgili bilgi vermiyor.
"hiçbirşey söylemedi " diyor pattinson " ama ayrılmadıda" . pattinson oturmuş 3 saat boyunca kendinden bahsetmiş kalbini patlatacak kadar çok kahve içmiş.

" tanrım , en son ne zaman yemek yediğimi hatırlayamıyorum " diyor pattinson

Vampir filminde bunu müstehcen bir kaş hareketi ile söyleseydi solgun cesetlerimizi çöp kutusundan aşağı atarlardı. aptal gazeteci. Pattinson anlatmaya devam ediyor. LA'de kaldığı yerde bir mikrodalga varmış , ki daha önce hiç mikrodalgası olmamış
ve çoğu zamanını mikrodalgada neler yapabileceğini araştırırken geçirmiş. donmuş çizburger, havuç. ona 19 bardak kahveyi ima ettikmi? garsondan çorba istiyor, tavuk çorbası , bir bardakta kola söylüyor.

pattinson twilight'ta edward'ın bir parçası olmak hakkında şunları söylüyor

" yarım doz valium aldım sonra bu işlere giriştik "

tamam adil olalım bize söylediği herşey bu değildi. aktörlüğü bırakma noktasına geldiğini söyledi.

Harry Potter and the Goblet of Fire'daki cedric rolüyle kendi memleketindeydi.Los angeles'da menejerinin ofisindeki koltuğa oturup amerikada bir iş istediğini söyledi.
hepsi bu pattinson twilighttaydı: ilk amerika işi.

Stephinie meyer'ın yazdığı harry potter'dan sonra en çok okunan kült roman hakkında bir bilgisi yoktu. ve bunun devam eden 3 kitabı vardı.Filmin çekileceği anons edilene kadar bayan fanların çoşkusunu ve internette kimin bu rolü oynaması gerektiği anketlerini bilmiyordu.
o sadece amerikan aksanını nasıl becereceğini bilmiyordu ve korkuya kapılıyordu.

" bu an ilk kez valium aldığım andır " diyor ve yanlış anlaşılacağını anlayıp " çeyrek valium sadece çeyrek " diyor. bunu başka bir film içinde denemişti ama geri tepti , kedimden geçmiştim =) ( çocuklar ilaç kullanmayın )
Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Grin

Hardwicke'in yatak odasında deneme çekimi yaptı, kristen ve o aşk sahnesini oynadılar ve hardwicke bunu kaydetti.Ki o zamana kadar hardwicke yüzlerce potansiyel edward ile görüşme yapmıştı
"zilyon tane tatlı çocukla görüşme yaptım " diyor yönetmen. ama sorunda burda hepsi çok tatlı liseye giden çocuklar gibi görünüyorlar. Takım kaptanı yada balo kralı gibi.onlar başka bir zamanda başka bir dünyadan gelmiş gibi görünmüyorlardı".

Sahneyi çektik. bir elektriklenme vardı.hardwicke karar vermek için bir gün beklemek istedi " bu insana ne kadar aşık olduğum önemsiz kaseti götüreceğim tekrar izleyeceğim ve kararımı verirken odadaki elektiriğin beni etkilemediğinden emin olacağım"
ama kristen orda " bu kişi rob olmalı " dedi." herkez gelip boş anlamı olmayan birşeyler yaptı" diyor kristen " diğer aktörler hakkında kahrolası muhteşem şeyler söyleyebiliriz ama rob bunun sulu hoppa bir rol olmadığını anlamış"
hardwicke hala summit'i ikna etmeye çalışyormuş aradığımız adam pattinson hardwicke'e " bu adamı yakışıklı yapabileceğine eminmisin? " demişler

Onu bir antrenör'e yollamışlar, saçlarını boyatıp kestirmişler.pattinson midnight sun'ı okumuş ( ben vampirdim ve o yüzlerce yıldır kokladığım en tatlı kana sahipti)O filmin sadece romantik korku vampir filminden daha fazlası olmasını sağladı

Eğer romandaki kadar mükemmel prens charming olsaydım " gerçek hayatta böyle bir adamla karşılaşsaydınız bu size biraz aptalca gelirdi.daha az seksi , daha canavar "
filmin sonundaki edwrad ve bellanın Iron & Wine şarkısı eşliğinde dans ederken öpüşmemeleri gerektiğini söylüyor " bu ilginç olurdu " diyor " genç işi "

Twilight ilk 3 günde hiçte fena olmayan bir gişe yakalıyor 70 milyon dolar. Ve sonra çığlıklar başlıyor.kızlar edward'a aşık olmaya başlıyor.Londra'da pattinson'ın arkadaşları onu kalabalığın içinde kaybolmuşkenki hallerini korku içinde izliyor.

San fransisco'da bir alışveriş merkezinde pattinson 500'ü aşkın fanın bulunduğu yerde imza dağıtmak için bekliyor. pattinson bunu hatırlamak bile istemiyor sesi titriyor. =)

Pattinson otobüste yada böyle yerlerde biriyle gözgöze gelmek konusunda aşırı hassas olduğunu söylüyor bu durumda korkuya kapılıyor. o aralarındaki en uzun insan ve saklanmaya çalışıyor gibi birşey =) ve olan oluyor , buna hazır değil .
böyle kalabalık bir ortam içinde aklına gelen ilk düşünce " burada beni birisi kolaylıkla bıçaklayabilir " miş.

Rob bundan şikayetçi değil. ama tüm bunların onu çılgına çevirdiğini söylüyor. kaçak olmak gibi birşey.geçen gün dışarı çıkmış paparazzilere yakalanmış ve hamburgerini arabasında yemek zorunda kalmış.
"birkaç benzincide durdum uzak bir yere parkettim oturdum ve yedim "sadece karanlıkta saklandım

zorunlu olmadıkça dışarı çıkmıyor.evde oturup film seyretmek ve mikrodalgası. internete girip başka bir hayat yaşayan başka bir robert pattinson olup olmadığını merak ediyor
sahte robert pattinsonlar var sahte facebookları var blogları okuyorum.

Pattinson twilightta oynamadan önce halkın tanıdığı biri değildi. şimdi edward bebekleri
parfümleri var.

Londra'da büyümüş annesi model ajansında çalışmış babası lüks araba satarmış . Pattinson çocukken birkaç kez modellik yapmış. amatör tiyatrolarda oynamış harry potterda küçük bir rol kapmışonun hakkındaki bu basit detaylar birden çok önemli oluvermiş.
bazı gazeteciler saçı hakkında aptalca sorular sormuş.ve o saçlarını hiç yıkamadığı gibi aptalca bir ŞAKA yapmış.ve birden bu video yayılmış kişisel hijyeni tartışılır olmuş. bazen hiçbirşey söylemesine bile ygerek yokmuş insanlar birşeyler uydururmuş.

" benim hakkımda yazılan tek bir gerçek haber bile yok " diyor " ben hiçbirşey yapmadım"

" ortada benim kız arkadaşım hakkında birşeyler dolanıyor, bir kız varmış brezilyalı model ben onla çıkmışım. "

devam et

" adı neymişş Annelyse onla hiç tanışmadım"

Kristen'e gerçekten evlenme teklif ettinmi?

" bir görüşmede şaka olsun diye söylemiştim. birçok kere arka arkaya teklif ettim söyledim ve bu hemen basıldı : sette ona birçok kez evlenme teklif etti diye"

peki ya camilla ve jonas arasındaki aşk üçgenine ne dersin " evet bu en komik olanı , camilla benim arkadaşım"

"jonas kardeşlerden biri ,evet " d,iyor pattinson " ben tamamen kontrolden çıktım çok komik çünkü camilla ile geçen gün onun evinde görüştüm bir güvenlik kapısı vardı ve güvenlik görevlisi bir kadın bile vardı sanırım camillanın orada yaşadığını biliyordu ve " ohhh! " der gibiydi " " bu haberlerin kaynağı bu gibi küçücük birşey bile olabiliyor herhangi biri yayabiliyor."

" insanları görmüyorum , insanların numaraları bile yok bende. ben bu camiadan bir kız arkadaş istemiyorum zaten"

Twilight dışındaki diğer projelerinden bahsediyor. Little ashes'da " kesim çizgisindeydim bunları yaparken rahatım. çıplak olmam gereken şeyler yaptım =) " litte ashes'daki homoerotik şeyleri bazıları sanat olarak nitelendiriyor , bazılarıda değil"

" artıkk başka bir aktörlük işi alamayacağımdan korkuyordum. ve düşündüm ki neden olmasın neden garip bişiler denemeyeyim " gay seks sahneleri için " ben daha önce bir filmde bir kızla bile ilişkiye girmemiştim " diyor Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Cheesy

" ve burdayım Javier ile birlikte çok çılgın sahneler çekiyoruz , akabinde sinirlerim kırılma noktasına geldi.çünkü ikimizde gay değiliz yaptığımız şey saçma geliyor"

" sahneleri çekerken kapalı bir sette değildik. ispanyol elektrik teknisyenleri bile kendi aralarında kikrideşiyordu =))))))))) "

o little ashes'ın başarısının kendi filmde oynadığı için sağlanabileceğini düşünüyor.

kendi çektiği filmlerde seyretmeyi sevmiyor. dolandırıcıymış gibi göründüğünü düşünüyor. izlerken ve sahneyi çekerken bile içinden " sen sahtesin sehn dolandırıcısın " diyor.

" hiç unutmam lisedeyken teenage hallerimde kız arkadaşımın beni aldattığını düşündüğüm zaman kendimi nehire atasım gelirdi. ağlamaya çalışırdım ama aslında hiç birşey hissetmezdim. bar'a giderdim eve dönüş yolundada ağlardım. köpeğime sarılır ağlardım sabah uyanırdım ve köpeğim bana " sen sahtesin " der gibi bakardı Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Yapmaabi( koptum yaaa Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Cheesy Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Cheesy)

seni gerçekten aldatmışmıydı?

"hayır , onu sadece bir erkekle gördüğümü sanmıştım ama meğer o kız benim kız arkadaşım bile değilmiş , 3 gün boyunca köpekten özür diledim Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı Yapmaabi ( yıkılıyorum :Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı CheesyRobert Pattinson GQ Magazine Yazısı Icon_biggrin )

ve o anda iki kız yaklaşıyor ve özür dileyen gözlerle imza istiyorlar pattinson'a victoria's secret çantasını uzatıp onu imzalamasını istiyorlar

robert" victoria's secret ! wow nerden buldun bunu " diyor. kız " ben orda çalışıyorum " diyor pattinson imza için isim soruyor kızlardan biri patty. ama robert çantayı imzalayamıyor kağıdı değişik
kız "başka bir kalemim var" diyor ve ona uzatıyor "film çok iyiydi "

dğer kız " tıpkı filmdeki gibi görünüyorsunuz " diyor." ki bu bir iltifat çünkü çoğu insan öyle değildir heidi klum gibi o herzaman bizim mağazaya gelir"

"farklımı görünüyor" diyor robert " evet farklı ama sen aynısısın" diyor kızda

-----

new moon hakkında konuşuyorlar . " film
hakkında birşey söylemeyemem bana senaryoyu bile vermediler. zaten nasıl aktaracaklar merak ediyorum twilight bir aşk hikayesiydi new moon ise bellanın panik atak depresyon hallerini içeriyor. çok az mutluluk var hiç teen işi değil"

pattinson
" bu aktörlük işini çok ciddiye almıyorum belki saçma gelecek ama gerçekten. birşeyler ters giderse bile başka bir kariyere odaklanabilirim.
eğer kendini aptal konumuna bir kere düşürsen kimse seni sonra ciddiye almaz.. ben kendimi utandıracak şeyler yapmamaya çalışıyorum"

"keşke bana saçlarım dışında birşeyler sorsalar "

bahsetmek istediğin bir konu varmıydı?

"tamam " diyor ve derin bir nefes alıyor " joe jonas'ı becerdim "

Biliyorduk !!

" şaka onu seviyorum "

pattinson cep telefonunu kontrol ediyor ve hiç yeni mesajı olmadığını görüyor " tek bir insan evladı bile beni aramıyor" diyor
"yakın zamanda cevapsız aramalarım vardı genç kızlar kikirdeyerek edward hakkında birşeyle soruyordu "

pattinson bize otele doğru gitmemizi öneriyor birlikte. ve pencereden bakıp " biriyle karşılaşabilirsiniz " diyor

pardon?

" 14 yaşındaki paparazzi bizi bekliyor " dışarı bakıyoruz ve bir çocuk var afacan dennis görünümlü elinde kocaman bir kamera var.

"gerçekten çok genç görünüyorsun" diyor pattinson " kaç yaşındasın"

" 16 " diyo çocuk ama 14 yaşında gibi görünmekte.

birkaç gün sonra internette bir resim görünüyor. yazıda pattinson'ın gece gezmesinden döndüğü yazıyor ( ki saat aslında 6 ) gizemli bir erkek ile =))))))))) yanında birkaç resim var pattinson kaçık gibi görünüyor
ama hala yakışıklı, bzde terlemiş gibi görünüyoruz.

pattinson'ın 89 model BMW'si sonunda geçen hafta ölüyor. şimdi kiralanmış bir AudiS4 kullanmakta, ajan arabası gibi." sanırım menejerimin böyle bir arabası var." diyor pattinson . bir
biraz ilerliyoruz arabayla ve cam buğulanmaya başlıyor . robert hiçbirşey göremiyor . daha önce soğuk havada araba kullanmamış . buğu önleyici düğmenin yerini bulamıyor.

sıcak havayı açıyor " yapılması gereken doğru şey bu değilm " diyor . hala ilerliyoruz trafikte ama kör gibi birşey görünmüyor. sonra başka bir düğmeye basıyor ve başarı sağlanıyor cam buğusu gidiyor
http://misscyrus.blogcu.com

Robert Pattinson GQ Magazine Yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert'ın Ağzından Robert Pattinson...
» Robert pattinson -Tú magazine Röportajı
» Robert Pattinson Röportaj -4-
» Premiere Magazine Eylül 2009 Robert Pattinson Röportajı!
» Premiere Magazine Eylül 2009 Robert Pattinson Röportajı!