| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

28 Haziran Hakkında Fan Yazıları

YazarMesaj
'SeaL'
Co-Admin
Co-Admin
'SeaL'

Rap Puanı : 39
Doğum tarihi : 31/07/96

28 Haziran Hakkında Fan Yazıları Empty
MesajKonu: 28 Haziran Hakkında Fan Yazıları   28 Haziran Hakkında Fan Yazıları EmptyPerş. Haz. 30, 2011 11:48 am

28 Haziran Hakkında Fan Yazıları NewRobertPattinsonFans28thJune20111-1
"Bu benim dördüncü set ziyaretim ama ben ilk kez başardım ve sonuna kadar kaldım. Bilirsiniz, son. Robert imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi. Tabii ki, gece çekimiydi ve Robert saat sabahın ikisinde dağılmış olmasına rağmen. Ben çok geç olduğunu ve imza dağıtmayacağını duymak için hazırlandım. Dean küçük grubu Robert'ın karavanına götürdü ve bizi "güvenli" kabul etmeliydi.*kıs kıs gülme* Dakikalar sonra, Robert kocaman bir gülümsemeyle caddenin karşısında göründü ve hepimizi öldürdü. Kate: Ben noktada ben bayılacağımı düşündüm.Önce Jan'i imzaladı.(Robert: Senin adın JAM(reçel) mi? Ah, Jan... Bende Jam'in pek alışılmadık bir isim olduğunu söyleyecektim.) Sonra sıra bendeydi..."
28 Haziran Hakkında Fan Yazıları Tumblr_lnkn06waHR1qzmlgro1_500
"Bence artık hepimiz benim hakkımda iki şey biliyoruz. Teknoloji beni boşa çıkarır yanımdakiler not alır ve ben gevezelik yaparım. Gerçek bir geveze gibi. Yani, Robert benim Cosmopolis kopyamı(kitaptan bahsediyor) imzalarken ben ona Toronto'da yeni filmini takip etmekten ne kadar memnun olduğumuzu ve bu film hakkında ne kadar heyecanlı olduğumuzu anlattım. Siz çocuklar Nancy Babich'inlkileri biliyorsunuz, değil mi? Şey, ben onlardan birini giyiyordum... gururla göğsümü gerip ilan ettim "Nancy Babich tişörtleri yapıyoruz!"Robert KOCAMAN gülümsedi. O sevdi, yani tişörtleri, ve ben bunu ona söylediğim için ilaveten mutlu oldum, biz onun içinde bir tane yaptım*mutlu gülümseme*"

ALINTIDIR!

28 Haziran Hakkında Fan Yazıları
1 sayfadaki 1 sayfası