| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010

4 posters
YazarMesaj
Pelin Cullen
Co-Admin
Co-Admin
Pelin Cullen

Rap Puanı : 12
Doğum tarihi : 31/05/96
Nerden : Cullen'ların evinden :) Rosalie'minnn odasından :) Ve Aşkımmmmın Riley'nin evinden :)

Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 Empty
MesajKonu: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyPaz Ekim 03, 2010 4:35 pm

Qi Sheng Çin dergisine özel Xavier Samuel bize şu ana kadar hiç bir yerde duymadığın bilgiler veriyor...Bu sefer kendisi hakkında değil setteki arkadaşları hakkında...

''M:Twilight setinde yanına ilk gelen kimdi?

X: Dur bir düşüneyim...Nikki. Evet Nikki'ydi.

M:Peki hiç nedenini sordun mu?

X: Yok o kadar detayını sormadım yani neden yanıma ilk sen geldin diye ona sormadım...

M:Peki seni ilk gördüğünde ne dedi hatırlıyor musun?

X: ''Sen Xavier Samuel olmalısın...Ailemize hoşgeldin...''demişti...

M:Setteki en iyi arkadaşın kim (erkeklerden)? Bize sıralar mısın?

X: 1- Kellan: O gerçekten çok ama çok iyi ve deli dolu biri... Kesinlikle sette sürekli bağıra bağıra şarkı söylüyorduk, haykıra haykıra gülüyorduk ve daha hatırlamadığım ama yaptığımız bir çok yaramazlıklarımız var... :)

2- Robert: Gerçekten Kellan'a göre daha sakin ve uslu bir tipi var Rob'un :) Savaş sahnesinde birbirimize kanımız ısındı hemen :)

3- Taylor,Jackson ve Peter: Sakın onları sevmediğimi sanmayın aksine onları da çok seviyorum sadece sette pek görüşemedik... Benim ve onların çektikleri sahne pardon sahneler farklı olduğu için pek görüşüp tanışamadık ama onları en çok set dışında ve galalarda tanıdım ve en iyi arkadaşlarımdan biri oldular :)

M:Peki ya kızlardan?

X: 1- Ashley ve Nikki: Gerçekten çok ciddiyim bu ikisini ayıramıyorum...İkiside nasıl anlatsam çok iyiler ve çok çılgınlar.Hele Nikki anlatsam dediklerime inanmazsınız :) Ashley daha sakin biraz da soğuk aslında yani setlerde falan çoğunlukla yalnız takılıyor biraz ıssız kadın gibi ama ne olursa olsun en iyi kız arkadaşlarımdan biri...

2- Elizabeth: Elizabeth gerçekten ama gerçekten insanın annesi gibi... Böyle gülüşü gerçekten annenin sana gülmesi gibi...Çok sıcak kanlı biri... Her ne kdar Cullen ailesini annesi olsa ondan nefret etsem bile onu gerçekten çok seviyorum... :)

3-Diğerleri: diğerleri Dakota,Bryce,Kris ve Julia oluyorlar...Onları size kısa olarak anlatayım hepsi deli dolu yerinde duramayan çılgın kızlar! :)

M:Peki içinden iyiki bu insalnları tanıdım mı diyorsun yoksa tanımasamda mı oluru diyorsun?

X: Onları tanıdığıma gerçekten ama gerçekten sevindim...Cidden. Her ne kadar film benim için bitse bile onlar her zaman benim en iyi arkadaşlarım... Onları kimselere değişmem...Çünkü arkadaşlık herşeyden önemlidir bence hele güvenebileceğin arkadaşlarsa önemli olan onları asla kaybetmemektir.''
Pelin Cullen
Co-Admin
Co-Admin
Pelin Cullen

Nerden : Cullen'ların evinden :) Rosalie'minnn odasından :) Ve Aşkımmmmın Riley'nin evinden :)

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 4:38 pm

Yorum yok mu yha!!! Güle Güle
[T&B]She_Wolf
Yönetici
Yönetici
[T&B]She_Wolf

Rap Puanı : 26
Doğum tarihi : 04/12/91

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 5:07 pm

Var Şirinem...
Olmaz mı?
Ben bu röportajı önceden okumuştum.

Ne şanslısın Şirinem...
İki sevdiğin insan...
Nikki ve Xavier...
İlk önce onlar tanışıyor.
Nikki Hoşgeldin diyor...
Çok tatlılar...

Sağol Şirinem...
Pelin Cullen
Co-Admin
Co-Admin
Pelin Cullen

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 5:13 pm

Evet...
Zaten Nikkim hepsinden farklı... Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 77813
[K]ris-[B]use*
Yönetici
Yönetici
[K]ris-[B]use*

Rap Puanı : 28
Doğum tarihi : 16/06/95

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyPerş. Ekim 21, 2010 4:55 pm

Nikki her zamanki gibi sıcak kanlılığını göstermiş..

Sağol Kankişim.. :)
http://a7xturkiye.yetkinforum.biz/
Pelin Cullen
Co-Admin
Co-Admin
Pelin Cullen

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyCuma Ekim 22, 2010 12:52 pm

Rica ederim ballı kankişim...
Aşkım kimseyi kırmazmış herkezi çok severmiş birtanem yhaaa Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 77813
...3l!f...
Üye
Üye
...3l!f...

Rap Puanı : -1
Doğum tarihi : 08/09/95

MesajKonu: Geri: Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010   Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 EmptyC.tesi Ekim 23, 2010 3:11 pm

[K]ris-[B]use* demiş ki:
Nikki her zamanki gibi sıcak kanlılığını göstermiş..

Sağol Kankişim.. :)

Kesinlikle Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010 77813

Qi Sheng Çin Dergisine özel röportaj...Ekim 2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fransız One Dergisi Ekim/2010
»  Rob & Kristen in Louisiana 15 ekim 2010
» Fransız One Dergisi Ekim/2010 - Kellan ve Kris
» Robert ve Kristen harper’s bazaar dergisine konuştu !
» Instyle Dergisine göre Rosalie'nin Elbisesi [Breaking Dawn]