| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

TU Magazine Röportajı

2 posters
YazarMesaj
'SeaL'
Co-Admin
Co-Admin
'SeaL'

Rap Puanı : 39
Doğum tarihi : 31/07/96

TU Magazine Röportajı  Empty
MesajKonu: TU Magazine Röportajı    TU Magazine Röportajı  EmptyC.tesi Haz. 26, 2010 8:20 pm

TU Magazine Röportajı  C750aea9

Tarih 13 Mayıs 2010 Rob'un doğumgünü. Bütün hayranlar onu aramak, kutlamak yada ona hediye vermek istiyor, fakat biz kazandık: aslında bize hediye veren o oldu çünkü onunla konuşma ve Eclipse hakkında detayları sorma ayrıcalığına sahiptik. Saat 13:53'de telefonum onun Beverly Hills California'daki telefonuna bağlandı. Ben "Selam, nasılsın?" dedim. O da "Çok iyiyim, sen? Sen nasılsın?" diye cevapladı. Bense şoktaydım ve kendimi muhteşem diye cevaplamaktan engelleyerek "Röportaj için hazır mısın?" diyebildim. Oda "Evet" diye cevapladı ve başladık.

TU: Yeni yönetmen David Slade ile çalışmak nasıldı?
RP: Çok garipti, her yönetmen farklı oluyor. Catherine Hardwicke biraz vahşiydi, Chris Weitz çok sakindi ve onu anlaması çok kolaydı. David'in filmin nasıl çekileceği konusunda farklı bakış açıları var, ilginç ve yeni bir sürü fikri vardı.

TU: Eclipse'de bir çok insani değerler vardı. Mesela Edward ailesine Bella'yı koruyan kurtlarla barış yapmayı teklif etti. Sizce filmdeki ana mesaj neydi?
RP: Belkide tüm hayatını birine adamamalısın yada birinde çakılı kalmamalısın olabilir. Yani, her zaman diğer bağlantıların olmadı ve buda bir ilişkiyi sağlıklı bir şekilde sürdürmenin tek yolu. Başka bir mesaj? Hımm.. Aklımda bir tane vardı ama unuttum. Ah! Hatırladım : Edward'ın mesajı hayata gereken değeri verin. Onun için dünyadan ayrı olmak ve yaşayamamak çok kötü bir şey, buda Edward'ın bize verdiği mesaj.

TU: Eclipse çekimlerinde en büyük zorluk neydi?
RP: Aksiyon sahnelerinin miktarı. Çok fazla aksiyon sahnesi ve antreman vardı bunlar Twilight ve diğer film için yapmadığımız şeylerdi, o yüzden bu çok farklıydı.

TU: Birinci filmden üçüncü filme sen nasıl değiştin?
RP: Hepsi farklı ve ben bunlara adapte olmak zorundayım. İlk iki film daha samimi. Twilight Edward ve Bella hakkındaki ilişkiyi anlatıyor, New Moon'da Jacob ve Bella arasındaki ilişkinin gelişimini anlatıyor. Eclipse kurtadamları ve vampirleri bir amaç için bir araya getiriyor. Bu filmin başardığı çok büyük şeyler var.

TU: Eclipse'deki aksiyon sahnelerini çekereken özel antremanlar yaptınız mı?
RP: Evet, bir ay boyunca yaptım, tamam çekimlerden üç hafta önce (gülüyor). Büyük kavganın her gün provasını yapıyorduk, büyük sahneşer ve diğer şeyler. Gerçekten çok yorucuydu!

TU: Dublör kullandığınız çok tehlikeli sahneler var mıydı?
RP: Bazen, fakat ben çoğu sahnemi çekmeye çalıştım. Zaten çok tehlikeli bir sahneyi benim çekmeme izin vermiyorlardı çünkü eğer sakatlanırsam, çekimleri bir süre için durdurmak zorunda kalırlardı. Yapabileceğimi yaptım

TU: Dövüş sahnelerinden konuşursak. Bryce Dallas Howard'la çalışmak nasıldı?
RP: Oh! O harikaydı gerçekten çok güzeldi,filmde bir şeytana dönüştü.. fakat gerçek hayatta tanıştığım en tatlı insanlardan biri.

TU: Bize biraz evlilik teklifi sahnesinden bahsedebilir misin?
RP: Bunu yapmak çok tuhaftı, çok garip bir sahneydi ve ilginç bir şekilde çekimlerin son gününde bu sahneyi çektik. Bence çok sevimliydi. Umarım izileyenlerde beğenir, o çok hoş bir sahneydi.

TU: Filmi çekerken ne öğrendin?
RP: Bence, vampirler gibi dövüşmeyi öğrendim (gülüyor) Başka? Bilmiyorum. Hatırlamıyorm (Kahkaha atıyor)

TU: İlk çekim gününü hatırlıyor musun?
RP: Evet! Ne olmuştu? Oh hatırlayamadım! Bu korkunç. Geçenlerde bazı sahneleri tekrar ettiğimizi hatırlıyorum. Çekimlerin bir gününü bilmiyorum. Her seferinde moladan geri döndüğümde, bana tekrar makyaj yapıyorlar, her küçük detayı bile uyguluyorlar. Bunu hatırlamak güzel, tanıdık.

TU: Vampir olmanın en iyi yanı neydi?
RP: Edward'dan: Herkesle insanlarla kurduğun gibi ilişki kurmamandan hoşlanıyorum, sen farklısın, kaybolucakmış gibisin. Kesinlikle sen dünyayı farklı bir şekilde görüyorsun, çok farklı bir yolda iletişim kuruyorsun. Ne istersen yapabilirsin basit çünkü sen insan değilsin. Bence en iyi şey buydu.

TU: Eclipse'deki en sevdiğin sahne hangisiydi?
RP: Taylor'la çalışmaktan çok zevk aldım, çok ilginçlerdi, çünkü benim genellikle Kristen'la sahnelerim vardı. Bu yüzden Jacob ve Edward sahneleri eğlenceliydi.

TU: Kazandığınız başarılar bitmiyor. Sizce neden kızlar Edward'dan bu kadar büyülendi?
RP: Onlar kitapla çok bağlantılı, bence sevdikleri belli bir karakter değil. Edward ve Bella arasındaki ilişki olmadı, bu ilişkiyi seviyorlar, hayatlarında ne oldu öğrenmek istiyorlar.

TU: En sevdiğin mekan hangisiydi?
RP: Vancouver'da bir dağın zirvesinde çekimler yaptık. Çok yüksekti ve büyük kavgadan önceki sahneydi, çok güzeldi.

TU: Zaman ayırdığın için teşekkürler, ve doğum günün kutlu olsun!
RP: Teşekkürler!
[K]ris-[B]use*
Yönetici
Yönetici
[K]ris-[B]use*

Rap Puanı : 28
Doğum tarihi : 16/06/95

TU Magazine Röportajı  Empty
MesajKonu: Geri: TU Magazine Röportajı    TU Magazine Röportajı  EmptyPaz Haz. 27, 2010 1:43 pm

Ben de Jacob ve Edward sahnelerini çok merak ediyorum.. :)
http://a7xturkiye.yetkinforum.biz/

TU Magazine Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Telepoche Magazine Röportajı
» Robert pattinson -Tú magazine Röportajı
» Premiere Magazine Eylül 2009 Robert Pattinson Röportajı!
» Premiere Magazine Eylül 2009 Robert Pattinson Röportajı!
» Rob: GirlFriend Röportajı