| Twilight Saga | Twilight-tr.forume.biz | #1 Twilight FanClub |
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Türkiye'nin En Eğlenceli Twilight Fan Topluluğuna Hoşgeldiniz.
Forumumuzdan Daha Fazla Yararlanmak İçin Üye Olunuz.
Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler...

Twilight-tr.forume.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlTwitterFacebookGiriş yap

EW Dergisinde Rob ve Kris Röportajı !

YazarMesaj
'SeaL'
Co-Admin
Co-Admin
'SeaL'

Rap Puanı : 39
Doğum tarihi : 31/07/96

EW Dergisinde Rob ve Kris Röportajı !  Empty
MesajKonu: EW Dergisinde Rob ve Kris Röportajı !    EW Dergisinde Rob ve Kris Röportajı !  EmptyPerş. Haz. 24, 2010 4:37 pm

Robert Pattinson ve Kristen Stewart “Oprah Winfrey Show”un sahne arkasında aralarındaki aşk dedikodularını kabul ettiler mi?
Basın organlarından biri “Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma” yıldızlarının (rol arkadaşları Taylor Lautner ile birlikte) Mayıs ayında katıldıkları programda bunların olduğunu bildirdi, ama Kristen Entertainment Weekly’e olayın gerçekte nasıl olduğunu anlattı.
“Bana doğru süzüldü – ve bu arada onun çok güçlü ve gerçekten kuvvetli elleri var – ve bana, “Nasılsın?” dedi, ben “İyiyim.” dedim. O da, “İyi, gergin misin?” dedi, ben de, “Evet, öyleyim, ama sanırım iyiyim.” dedim. O da, “İyi, eğleneceğiz.” dedi.” Ve yanımdan ayrıldı. Onunla sahne arkasında sadece bunları konuştuk.”
Ayrıca Kristen yakın zaman önce basına yansıyan ve ardından özür dilediği, paparazzilerin fotoğraf çekmesi ile tecavüz edilmeyi karşılaştırdığı yorumları hakkında konuştu.
“Bu tür şeylerde çok hassasım. Bu benim için çok büyük anlam taşıyan bir konu. Şimdiye kadar doğrudan bunu konu alan bir film çektim ve canlandırdığım karakterin başından korkunç bir tecavüz vakası geçmiş olan bir başka film daha çektim. Bu konu ile ilgili çok fazla insan ile konuştum. Yanlış kelimeyi kullandım. “ihlal edilmiş” demeliydim. Ama ben gencim ve duygularıma göre hareket ediyorum. Bazen öylesine oluyor işte. Sanırım bunu söylememeliyim, ama insanların gördükleri kişinin ben olduğumu anladıklarında çok heyecanlandıklarını hissediyorum. Şöyle oluyor, “Tatlı! Hadi onu alalım!””
Robert de, Kristen’in yorumuna saldıranları “kendi küçük bloglarındaki, küçük budalalar” diye adlandırarak, Kristen’i savundu.
“Bu kuruluşların hiçbiri, bunu özellikle websitelerine tıklama almak için özellikle yapan basın tarafından sorulmadan ortaya çıkıp da [Kristen’i eleştiren] bir demeç vermedi. Kimsenin hesap sormadığı internet gazetecilerinin sisteminin neredeyse tamamı nefret üzerine kurulu. Bu insanların hepsinin yaptıkları yanlarına kalıyor, çünkü hiç kimseye karşı sorumlulukları yok. İhtiyaçları olan tek şey müstehcen bir başlık bulmak ve insanların o başlığa tıklamaları, çünkü bu kolay.”
Ayrıca Rob “Alacakaranlık Efsanesi”nin oyunculara pek çok röportaj – ve birbirlerini savunma imkanı sunduğunu sözlerine ekledi.
Bu dedikoduları ortadan kaldırmak için röportaj zamanlarını kullanmanın “Tek yol” olduğunu söyledi. “Biz hepimiz birbirimize destek oluyoruz. Bilgisayarlarının arkasına oturmuş, küçük bloglarında zaman geçiren çok fazla budala var.”
“Sen benden çok daha fazlasını söyledin. Bu delilik,” diye söze karıştı Kristen.
“Bu tam olarak doğru değil,” diye cevap verdi Rob. “Ne zaman [tartışmaya yol açacak] birşey söyledim?”
“Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma” 30 Haziran’da gösterimde olacak.

EW Dergisinde Rob ve Kris Röportajı !
1 sayfadaki 1 sayfası